شرایط بازگشت کالا و وجه

قوانین بازگشت کالا و وجه

۵ روز امکان عودت کالا
در صورتیکه مشتریان کرمان سنتر، به هر دلیلی (نقص فنی )از خرید خود منصرف شوند، تنها تا پنج روز فرصت خواهند داشت تا کالای خریداری شده را عودت نمایند.
برای مشتریان شهر کرمان ۳ روز فرصت تعویض میباشد.
توجه: فقط (وسایل برقی و شارژی)مشمول ۵ روز مهلت تست و بازگشت کالا می‌شوند.

شروط لازم برای استفاده از ۵ روز امکان عودت کالا

توجه ۱: مشتری بلافاصله پس از دریافت سفارش آنرا از نظر ظاهری بررسی نماید و در صورت داشتن هر نوع اشکال ظاهری شرح اشکال را به کرمان سنتر اعلام نماید.

توجه ۲: در صورت تاخیر در اعلام مشکل ظاهری فروشگاه مسئولیتی در قبال آن نخواهد داشت.

توجه ۳: کالای خریداری شده از بسته بندی و پلمپ اولیه خارج نشده باشد و این امر باید به تایید کارشناس فروشگاه برسد.
کارتن و بسته بندی کالا کاملا سالم و بدون پارگی یا مخدوشی باشد. برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا موجب عدم امکان استفاده از این تضمین می گردد.

توجه ۴: در صورتیکه خریدار در مدت ۵ روز از زمان دریافت سفارش متوجه اشکال فنی در سفارش خود شود باید مراتب را فورا به فروشگاه اعلام کرده تا پس از هماهنگی با کرمان سنتر ظرف یک روز کاری کالا را به آدرس کرمان سنتر ارسال نماید.
کالایی که دارای اشکال فنی می‌باشد پس از برگشت به کرمان سنتر مورد بررسی قرار می‌گیرد و در صورت تایید اشکال فنی توسط کارشناس کرمان سنتر کالا تعویض شده و برای شما ارسال و یا وجه آن ظرف یک روز کاری به حساب شما عودت داده می شود.

توجه ۵: در صورتیکه کالای شما دچار نقص فنی باشد و توسط افرادی غیر از کارشناسان تعمیرگاه کرمان سنتر باز شود کرمان سنتر مسئولیت آنرا بر عهده نخواهد گرفت.

توجه ۶: پس از ۵ روز از زمان دریافت کالا هر نوع اشکال فنی که برای کالای شما پیش بیاید در صورت داشتن گارانتی بر عهده شرکت گارانتی کننده خواهد بود و باید آنرا به آدرس مرکز خدمات آن شرکت جهت تعمیر ارسال نمایید.
در صورتیکه بدلیل هرگونه کار نرم افزاری و یا تغییر شرایط محصول نقصی برای کالای شما بوجود آید کرمان سنتر از پس گرفتن آن کالا معذور است.

توجه ۷: در صورت انصراف از خرید در شرایطی که کالا کاملا پلمپ باشد و مورد استفاده قرار نگرفته باشد شما می‌توانید آنرا تا یک روز کاری پس از دریافت کالا به آدرس کرمان سنتر عودت دهید.

توجه ۸: در این شرایط وجه کالا حداکثر ظرف ۴۸ ساعت کاری پس از تایید کارشناسان فروشگاه، به حساب مشتری واریز خواهد شد.

توجه ۹: در این موارد هزینه ارسال و عودت کالا (هزینه رفت و برگشت) بر عهده مشتری می باشد.

توجه ۱۰: امکان عودت کالاهایی که قیمت آنها تابع نوسانات بازار است، حداکثر تا ۲۴ ساعت بعد از تکمیل سفارش می باشد.

توجه ۱۱: اعلام هر نوع اشکال در سفارش اینترنتی (تمام ایام هفته)تنها با تماس تلفنی در روزهای کاری با اعلام شماره سفارش شما امکان پذیر است.

توجه ۱۲: در صورت وجود اشکال و انصراف خریدار برای عودت کالا خریدار موظف است کالا را همراه با همه لوازم همراه بدرستی بسته بندی کرده و آنرا بیمه حمل نموده و به آدرس کرمان سنتر ارسال نماید؛
در صورت آسیب رسیدن به کالا در حین حمل در صورتیکه کالا بیمه نشده باشد و بدرستی بسته بندی نشده باشد مسئولیت آن بر عهده خریدار است.

توجه ۱۳: امکان عودت وجه تنها به حسابی که از آن حساب کالا خریداری شده است وجود دارد و از واریز وجه به حساب شخص دیگر یا شماره حساب دیگر معذوریم.

۳ روز تضمین عدم تطابق

در صورتیکه کالای تحویل شده به مشتری با کالای سفارش داده شده مغایرت داشته باشد، مشتریان ۳ روز فرصت خواهند داشت تا نسبت به تعویض یا مرجوع نمودن آن اقدام نمایند.
اولین قدم برای اینکار اعلام فوری به فروشگاه در بازه زمانی ۳ روزه می باشد. در این موارد در صورتیکه کالای مورد نظر مشتری در فروشگاه موجود نباشد، به انتخاب مشتری، کالا با کالای مشابه دیگر تعویض یا در صورت دلخواه وجه پرداختی مسترد می گردد.
برای مشتریان شهر کرمان یک روز فرصت تعویض میباشد.

شروط لازم برای استفاده از تضمین عدم تطابق:

توجه ۱: مشتریان محترم موظف هستند که هنگام تحویل کالا و قبل از باز نمودن بسته بندی، مشخصات کالا را با کالای سفارش داده شده تطابق داده و در صورت وجود مغایرت آن را تحویل نگرفته و عودت نمایند.
بر این اساس کالاهایی که با پست یا پیک نیز ارسال می گردند، باید قبل از تحویل و امضا نمودن رسید، از نظر مشخصات با کالای سفارش داده تطبیق داده شده و در صورت مغایرت ضمن تحویل گرفته نشدن، بلافاصله به فروشگاه اطلاع داده و عودت گردند.

توجه ۲: مشتریان محترم موظف هستند چنانچه بررسی تطابق کالای سفارش داده شده و کالای تحویلی، از روی بسته بندی امکان پذیر باشد، قبل از باز نمودن بسته بندی، ابتدا مشخصات کالا را انطباق داده و سپس کالا را از بسته بندی خارج نمایند.
لذا چنانچه بدون مطابقت، کالا از بسته بندی اولیه خارج شده باشد، حتی در صورت مغایرت، دیگر امکان تعویض یا مرجوع نمودن آن وجود نخواهد داشت.

توجه ۳: کارتن و بسته بندی کالا باید کاملا سالم و بدون پارگی یا مخدوشی باشد. برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی موجب عدم امکان استفاده از این تضمین می گردد.

توجه ۴: با توجه به آنکه عکس محصولات صرفا جهت اطلاع و کمک به خرید مشتری بوده و ممکن است در پاره ای از جزئیات با عکس اصلی تفاوت داشته باشد، به استناد آن نمی توان اعلام مغایرت نمود. لذا ملاک مغایرت برای مشتریان محترم، مشخصات فنی درج شده در سایت می باشد.

توجه ۵: مشتریان محترم کالا بعد از مهلت ۳ روزه قابل برگشت نمیباشد و دیگر امکان تعویض یا مرجوع نمودن آن وجود نخواهد داشت.

شرایط بازگشت کالا و وجه